Kretingos rajono švietimo centro dešimtos jaunimo klasės mokiniams svarbi graži išvaizda ir sveikata. Mokiniams taip pat rūpi, kaip galima sustiprinti sveikatą bei kokios profesijos darbuotojai padeda patobulinti kūno formas. Į visus klausimus mokiniams buvo atsakyta kovo 26 d. 10 jaunimo klasės mokiniai apsilankė sporto klube ,,Startas“. Visus maloniai sutiko klubo trenerė Eglė Lingė, o savininkas Tomas Andriukaitis išsamiai papasakojo apie klubo veiklą bei trenerio darbą. Sužinojome, kad klubo lankytojai sportuoja prižiūrimi kvalifikuotų sporto trenerių. Kiekvienas gali patobulinti kūno formas. Treniruočių metu ugdoma valia, lavinami drausmės ir ištvermės įgūdžiai. Lankytojai, pamėgę sportą, supranta, jog viską įmanoma suderinti: ir darbą, ir mokslą, ir sveiką gyvenseną bei mitybos režimą. Sužinojome, kad geras treneris turi didelį skirti lankytojui, kvalifikuotai vesti užsiėmimus ir atsakingai žiūrėti į savo darbą.

10 jaunimo klasės mokiniams labai patiko apsilankymas sporto klube „Startas“ ir čia dirbančių trenerių dėmesys, kvalifikuotos trenerio Tomo žinios ir sugebėjimas jas perteikti mokiniams. Visi nusprendėme ateityje lankyti sporto klubą, kai norėsime sustiprinti sveikatą ir įgyti žinių apie sveiką gyvenimo būdą.

10j klasės mokinė Emilija Pranskevičiūtė

Nėra vienos taisyklės, vieno recepto, kaip sudominti vaiką skaitymu. Tiesa ta, kad negalime kitiems liepti daryti to, ko patys nedarome. Jei vaikai matys mus skaitančius, anksčiau ar vėliau ir patys į rankas knygą paims. Jei kalbėsimės, pasakosime apie mūsų perskaitytas knygas, o ne nuolat žiūrėsime į televizorių, tai ir mūsų vaikai išminties ieškos knygose.

2019 m. kovo 26 d. Kretingos rajono švietimo centro bibliotekoje įvyko projektas “Skaitau savo vaikui”. Į projekto veiklą įsitraukė ir vaikų tėveliai. Jie mielai skaitė vaikams savo vaikystės mėgstamiausias pasakas.

Projektą organizavo bibliotekininkė Anžela Daugalienė

2019 m. kovo 18 d. Kretingos rajono švietimo centro bibliotekoje įvyko susitikimas su VšĮ Technologijų ir verslo mokyklos karjeros koordinatorė Aušra Grikštaite. Ji papasakojo apie VšĮ Technologijų ir verslo mokyklą, mokymo programas, stojimo sąlygas, vykdomus projektus.

Susitikimą organizavo bibliotekininkė Anžela Daugalienė.

2019 m. kovo 26 d. Kretingos rajono švietimo centro 9 j klasės mokiniai lankėsi Kretingos rajono savivaldybės Motiejaus Valančiaus viešojoje bibliotekoje. Centro mokiniai buvo supažindinti su puikia bibliotekos 156 vietų konferencijų sale, moderniu medijų centru, įrengta erdve, skirta parodoms, salėmis vaikų ir jaunimo edukaciniams užsiėmimams. Taip pat mokiniai buvo supažindinti su naujos bibliotekos veiklomis: rajono gyventojų bibliotekiniu aptarnavimu ir konsultavimu, viešosios bibliotekos skaitytojų informacinio ir kompiuterinio raštingumo įgūdžių tobulinimo galimybėmis, projektinės veiklos organizavimu ir vykdymu ir t.t. Mokiniams buvo pristatytos bibliotekininko, jaunimo darbuotojo profesijos.

Džiaugiamės, kad turėjome galimybę aplankyti naująją Motiejaus Valančiaus biblioteką.

Centro bibliotekininkė A. Daugalienė ir socialinė pedagogė D. Kalniškienė.

Artėjant Kovo 11 – ajai, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai, mokytojos Vaiva Žekonienė ir Aušra Grikštaitė pakvietė 8 ir 10 jaunimo klasių mokinius į netradicinę pamoką, skirtą šiai datai paminėti. Pamokoje diskutuota apie tai, ar laisvė yra vertybė. Mokiniai klausėsi dainų apie laisvę, skaitė poeto Justino Marcinkevičiaus eilėraščius. Jaunimo klasių mokinius Kretingos rajono turizmo informacijos centre maloniai priėmė turizmo vadybininkė Valdonė Žiobakienė. Ji mokiniams papasakojo apie Laisvės paminklą ir Kretingos įkūrėją Joną Karolį Chodkevičių.

Netradicinė pamoka jaunimo klasių mokiniams patiko. Mokiniai teigė, kad jie turėjo galimybę pamąstyti apie laisvę ir padiskutuoti, ar ji yra vertybė.

Vaiva Žekonienė ir Aušra Grikštaitė

Puslapis 1 iš 25

Nariai
98
Straipsniai
374
Straipsnių peržiūros
820926

Prisijungimas

Joomla templates by Joomlashine