Šių metų rugsėjo 20 dieną prasidėjo respublikinis projektas „Mes rūšiuojame“. Projektas orientuotas į švarią aplinką, aktyvų gyvenimo būdą.

Projekto tikslas

Skatinti ir mokyti visuomenę, o ypač moksleivius rūšiuoti ir rinkti atskirai atliekas, jų nešalinti su kitomis atliekomis, mažinti aplinkos taršą, šviesti ir informuoti visuomenę.

Projekto organizatoriai

Gamintojų ir importuotojų Asociacija, VŠĮ „Elektros gamintojų ir importuotojų organizacija“ ir UAB „Atliekų tvarkymo centras“.

Projekte gali dalyvauti visos Lietuvos švietimo įstaigos. Nuo 2016-2017 m. m. rugsėjo mėn. į projektą įsitraukė ir mūsų centro bendruomenė.

Kaip žinoma, elektronikos atliekos negali patekti į bendrus buitinių atliekų sąvartynus, todėl jų negalima mesti į buitinių šiukšlių konteinerius. Elektronikos atliekų taip pat negalima ardyti, nes atliekose gali būti pavojingų medžiagų.

Surinktos atliekos bus pasvertos 2017 m. sausio mėnesį ir už sukauptus taškus projekte dalyvaujančios švietimo įstaigos gaus taškų skaičių, už kuriuos galės pasirinkti prizus-pažintines keliones, bilietus į kino teatrą, sporto prekes, knygas, karinių pramogų gamtoje ir pan.

Kviečiame mūsų Centro bendruomenę aktyviai dalyvauti projekte ir padėti kaupti taškus!


Biologijos mokytoja Vida Rojuvienė

Nariai
108
Straipsniai
468
Straipsnių peržiūros
1219406

Prisijungimas

Joomla templates by Joomlashine