Jeigu Jūsų tikslų sąraše 2017 m. yra punktas „išmokti valdyti stresą“, tai 2017 m. sausio 17 d. paskaitaĮvadas į dėmesingu įsisąmoninimu grįstą streso valdymą“ yra skirta kaip tik Jums.
Paskaitos data ir laikas: 2017 m. sausio 17 d. 17.15 val.
Paskaitos vieta: Kretingos rajono švietimo centras, J. Pabrėžos g. 8, Kretinga
Lektoriai: LSMU elgesio medicinos darbtuotojai sveikatos psichologė, kognityvinės elgesio terapijos psichoterapeutė Alicja Juškienė ir klinikinis psichologas Julius Burkauskas, kognityvinės elgesio terapijos psichoterapeutas.
Kaina: nemokamai. Pageidaujantiems bus išduota elektroninė pažyma apie išklausytą paskaitą.
Informacija teikiama el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. 8 683 20575.
Kam:  Paskaita skirta supažindinti su naujausiu moksliniais įrodymais grįstu metodu – dėmesingu įsisąmoninimu (angl. mindfulness) bei praktinio jo taikymo galimybėmis. Seminaro dalyviai bus supažindinami su šio metodo pagrindiniais principais, moksliniu pagrindimu, praktinio pritaikymo galimybėmis ir nauda. Seminaro metu dalyviai praktiškai išbandys dėmesingo įsisąmoninimo pratimus, bei bus supažindinami su 8 savaičių Dėmesingu įsisąmoninimu grįsto streso valdymo (angl. mindfulness) programa.
Dėmesingas įsisąmoninimas (angl. mindfulness) plačiai paplito visame pasaulyje kaip psichologinė priemonė padedanti šiuolaikiniam žmogui susidoroti su modernaus gyvenimo keliamais iššūkiais. Dėmesingas įsisąmoninimas ne tik naudojamas psichoterapijoje, bet ir taikomas sveikiems asmenims, siekiantiems stiprinti gebėjimą valdyti stresą, gerinti darbo ir gyvenimo kokybę, geriau suvokti save, savo jausmus ir siekius, mokyti tvarkytis su fiziniu ir psichologiniu diskomfortu, lavinti kūrybingumą bei apskritai gyventi išmintingesnį ir laimingesnį gyvenimą. Dėmesingo įsisąmoninimo nauda fizinei  ir psichinei sveikatai bei darbingumo didinimui pagrįsta daugybe mokslinių tyrimų. Ši programa praktiškai taikoma ir verslo pasaulyje, tokiose milžiniškose korporacijose kaip FACEBOOK, APPLE ar GOOGLE.
Kiti renginiai
Nuo 2017 m. vasario 1 d. bus organizuojama streso mažinimo grupė – Dėmesingu įsisąmoninimu grįstas streso valdymas (angl. mindfulness)
Trukmė: 8 savaičių programa.
Laikas ir vieta: Užsiėmimai vyks trečiadieniais nuo 18 iki 21 val. LSMU Elgesio medicinos instituto konferencijų salėje, Šliūpo g. 7, Palanga.
Įvadinė individuali konsultacija: Konsultacijos metu išsiaiškinami dalyvio poreikiai ir lūkesčiai, supažindinama su meditacinėmis technikomis, praktikų nauda, atsakoma į klientui kylančius klausimus.
Registracija konsultacijai tel.: 846030033
Mokymų dalyviai: Mokymai vyksta grupėse po 20-24 dalyvių. Grupė yra uždara, t.y. po pirmojo užsiėmimo nauji žmonės nebepriimami. Į grupę susirenka įvairių specialybių ir patirčių turintys žmonės, kurie apsisprendę paskirti laiko ir pastangų siekiant pagerinti savo savijautą ir gyvenimą.
Lektoriai: sveikatos psichologė, kognityvinės elgesio terapijos psichoterapeutė Alicja Juškienė ir klinikinis psichologas Julius Burkauskas, kognityvinės elgesio terapijos psichoterapeutas.
Investicija į save: 149 eurai.
Numatomas susitikimų grafikas:
Vasario 1 d.
Vasario 8 d.
Vasario 15 d.
Vasario 22 d.
Kovo 1 d.
Kovo 8 d.
Kovo 15 d.
Kovo 22 d.
8 dienų programa
 

 Mindfulness

Nariai
108
Straipsniai
470
Straipsnių peržiūros
1251257

Prisijungimas

Joomla templates by Joomlashine