2016 m. gruodžio mėn. Kretingos rajono švietimo centro suaugusiųjų ir jaunimo mokymo skyrius organizavo gerumo akciją „Nebūk abejingas mažiesiems mūsų draugams – keturkojams“.

Jos metu buvo surinkta apie 160 kg maisto šunims ir katėms. Centro bendruomenės nariai aukojo lėšas bei reikalingus daiktus gyvūnų prieglaudai.

Surinktas gėrybes keturkojams draugams mokiniai ir mokytojai nugabeno į gyvūnų prieglaudą „Būk mano draugas“, kuri yra įsikūrusi Klaipėdos rajone. Atvykusius mokinius ir mokytojas maloniai pasitiko prieglaudos savininkė Galina Kučinskienė, kuri aprodė gyvūnų laikymo teritoriją, papasakojo kiekvieno globotinio istoriją. Kartu su pamestus gyvūnus gelbėjančia prieglaudos įkūrėja stebėjomės žmonių neatsakingumu ir net žiaurumu. G. Kučinskienė padėkojo Centro bendruomenei už nuoširdžią paramą prieglaudai, pakvietė mokinius atvykti savanoriauti vasarą, paprašė dalintis informacija apie naujų šeimininkų laukiančius augintinius. Nuskriaustiems šuniukams ir katėms reikia ne tik šiltų voljerų, maisto, bet ir dėmesio, nes jie, nors ir pamesti, išduoti, nenustoja mylėti žmonių. Atsakykime jiems, savo mažiesiems keturkojams broliams, tokia pat meile ir rūpesčiu.


Informaciją pateikė mokytoja Eglė Bugenytė

Nariai
108
Straipsniai
468
Straipsnių peržiūros
1219310

Prisijungimas

Joomla templates by Joomlashine