Informuojame, kad LR Švietimo ir mokslo ministerija paskelbė konkursą neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programoms finansuoti.

Paraiškas gali teikti universitetai, kolegijos, asociacijos, viešosios įstaigos, trečiojo amžiaus universitetai, bibliotekos, profesinio mokymo įstaigos. Vienai programai numatoma skirti iki 8 tūkst. eurų. Paraiškas finansavimo konkursui galima teikti iki rugpjūčio 25 d.

Programų turinys gali būti įvairus – tai valstybinės kalbos mokymasis, meninis ir kultūrinis ugdymas, verslumo planavimas, sveika gyvensena, pilietiškumo ugdymas. Programų teikėjai turi atsižvelgti į konkretaus rajono, miesto gyventojų mokymosi poreikius.

Atrenkant finansuotinas programas bus atsižvelgiama į mokymosi paslaugos šiuolaikiškumą, aktualumą, pritaikymą prie visuomenės ir darbo rinkos poreikių.

Kviečiame Kretingos rajono švietimo teikėjus teikti paraiškas.

Daugiau informacijos galite rasti čia:

http://www.smm.lt/web/lt/konkursai/kiti-konkursai/neformaliojo-suaugusiuju-svietimo-ir-testinio-mokymosi-programu-finansavimo-konkursas

http://www.smm.lt/web/lt/pranesimai_spaudai/naujienos_1/svietimo-ir-mokslo-ministerija-skelbia-suaugusiuju-svietimo-programu-konkursa

http://www.kpmpc.lt/kpmpc/konkursai/

http://www.kpmpc.lt/kpmpc/skelbiamas-suaugusiuju-svietimo-ir-testinio-mokymosi-programu-finansavimo-konkursas-2/

Nariai
108
Straipsniai
470
Straipsnių peržiūros
1251301

Prisijungimas

Joomla templates by Joomlashine