Kretingos rajono švietimo centro Suaugusiųjų ir jaunimo mokymo skyriaus 9-10 jaunimo klasių mokiniams, vyko netradicinio ugdymo diena „Žemė -žmonių-planeta“, skirta Tarptautinei Žemės dienai paminėti. Žemės dienos tikslas- atkreipti dėmesį į aplinką, kurioje gyvename, klimato atšilimo bei taršos problemas, skatinti mokinius prisidėti prie švaros aplinkos išsaugojimo.

Netradicinės dienos integruotą geografijos, matematikos, dailės, fizikos ir chemijos pamoką pradėjo geografijos mokytoja Dalia Stirblienė demonstruodama skaidres, kuriose mokiniams pateikė įdomią ir išsamią informaciją apie svarbiausių ekologinių aplinkosauginių problemas.

Minint šią dieną, mokiniams buvo rodoma video medžiaga apie atliekų rūšiavimą, diskutuojama kaip apsaugoti mūsų planetą nuo taršos. Po diskusijų, mokiniams buvo bei pateikta kūrybinė užduotis, rūšiuoti šiukšles į skirtingos spalvos konteinerius.

Renginio metu mokiniai klausėsi nuotaikingo aplinkosauginio repo, aktyviai atlikinėjo parengtas mokytojų užduotis, atsakinėjo į pateiktus klausimus.

Įdomi buvo paskutinė netradicinės dienos kūrybinė užduotis “Pasižadėjimų-palinkėjimų medžio“ kūrimas. Kiekvienas mokinys ant obuoliukų turėjo parašyti palinkėjimą Žemei, Gamtai. Tai yra kas visiems mums svarbiausia: švarus oras, vanduo, gamta. Papuoštas medis su linkėjimais puikuojasi Suaugusiųjų ir jaunimo mokymo skyriaus patalpose.

Nariai
108
Straipsniai
468
Straipsnių peržiūros
1219304

Prisijungimas

Joomla templates by Joomlashine