Gruodžio 14 d. 10 jaunimo klasės mokinės Emilija Pranskevičiūtė ir Gabrielė Vaitekūnaitė lankėsi grožio salone „Daiva“, kuriame susipažino su manikiūrininkės profesija. Mokines priėmusi manikiūro-pedikiūro meistrė Vaida Kusaitė pabrėžė, kad šios srities specialistai itin paklausūs šiuolaikinėje grožio industrijoje. Šių sričių specialistus galima sutikti kone kiekviename grožio salone, kuriame teikiamos ir manikiūro, ir pedikiūro paslaugos. Šiuo metu madinga atlikti abi procedūras vienu metu, kai klientę aptarnauja du specialistai. Akivaizdu, jog mokiniai, pasirinkusieji šį profesinį kelią, bus reikalingi ir naudingi ne tik didmiesčiuose, bet ir mažesniuose miesteliuose.

Manikiūro-pedikiūro specialistė Vaida Kusaitė papasakojo merginoms apie medžiagas, įrankius bei jų vartojimo būdus, masažo techniką bei aptarnavimo kultūrą. Mokinės gavo nemažai informacijos apie saugius darbo principus, stebėjo, kaip atliekama antakių bei blakstienų korekcija ir dažymas.

Specialistė pabrėžė, kad mokiniai, panorę tapti šios srities specialistais, turėtų pasižymėti kruopštumu, atidumu, noru skleisti grožį ir gėrį, būti žingeidūs ir domėtis naujausiomis mados tendencijomis. Atsiranda vis naujų nagų lakavimo būdų ir technikų, taigi, nagų specialistai turi nuolat tobulėti, mokytis, nesėdėti vietoje. Puiku, jei grožio specialistas turės puikius bendravimo įgūdžius, mokės suprasti, išklausyti klientą, bus nuovokus, komunikabilus, prisitaikys prie kiekvieno žmogaus ir padiskutuos įvairiomis temomis. Taigi, norinčiųjų pasukti savo gyvenimą grožio link - puikus pasirinkimas baigti manikiūro - pedikiūro kursus ir tapti profesionalais grožio srityje.

Informaciją pateikė mokytoja Edita Bugenienė

Nariai
108
Straipsniai
470
Straipsnių peržiūros
1239190

Prisijungimas

Joomla templates by Joomlashine