Kovo mėn. 04 dieną informacinių technologijų pamoka dešimtos jaunimo klasės mokiniams vyko modernioje viešojoje M. Valančiaus bibliotekoje. Netradicinę pažintinę pamoką mokiniams pravedė Kraštotyros ir informacijos skyriaus vedėja Laima Jonauskaitė.

Pirmiausiai visi apsilankėme medijų centre, jaunimo mėgstamoje vietoje, kurioje yra daug kompiuterių, kiekvienas gali susirasti įdomios veiklos. Įdomūs krėslai sujungti su audio-video aparatūra, internetu. Čia galima pailsėti ir paklausyti muzikos. Prireikus galima dokumentus atsispausdinti spalvotai, kopijuoti ar juos įlaminuoti. Už medijų yra erdvi periodikos skaitykla, kurioje yra daug periodinių leidinių.

Liftu pakilome į antrą aukštą. Antrame aukšte įsikūrusi skaitytojų knygų karalystė, kraštotyros skaitykla su rimtomis knygomis apie Kretingos kraštą, daug erdvių poilsiui, veikia paveikslų paroda. Patiko jaunimo edukacijos erdvė ir jos šeimininkė Brigita Barkauskaitė-Tamašauskė, pristačiusi jaunimo veiklas. Čia mielai renkasi jaunimas, susikuria savo taisykles, nuobaudas, bendrauja, peržiūri filmus, mokosi.

Bibliotekoje vyksta įvairūs renginiai vaikams, jaunimui, suaugusiesiems. Tai edukacijos, filmų pristatymai, koncertai, konferencijos, seminarai, kūrybos pristatymai ir vakarai, parodos. Jaunimo klasių mokiniai buvo pakviesti į koncertą, skirtą tarptautinei Moters dienai, bei filmo „Tarp pilkų debesų“ pristatymą.

Danutė Ramonienė

Nariai
105
Straipsniai
434
Straipsnių peržiūros
1123993

Prisijungimas

Joomla templates by Joomlashine