Netradicinio ugdymo gamtos mokslų pažintinė – kultūrinė diena, skirta projektui ,,Pažinkime Kretingą“, vyko gegužės 23 dieną. Renginio tikslas -per įvairias kūrybines veiklas ugdyti mokinių domėjimąsi gamtos mokslais ir supažindinti juos su Kretingos miesto tvenkinio ir parko ekosistemomis. Įvairiose projekto veiklose, kurias pasiūlė mokytojai V. Kauliuvienė, L. Galdikienė ir Z. Vičiulis, aktyviai dalyvavo jaunimo klasių mokiniai.

Chemijos mokytoja L. Galdikienė pakvietė mokinius į Kretingos civilinės ir viešosios saugos skyrių. Šios įstaigos darbuotoja R. Beniušienė įdomiai ir vaizdžiai pasakojo apie įvairias ekstremalias gamtos situacijas ir apibūdino, kaip jos veikia žmogų. Mokiniai galėjo praktiškai užsidėti dujokaukes ir suprasti, kaip jos veikia.

Po apsilankymo Skyriuje mokiniai ir mokytojai patraukė į miesto parką. Biologijos mokytoja V. Kauliuvienė ir fizikos mokytojas Z. Vičiulis buvo paruošę mokiniams įdomias praktines užduotis. Jaunimo klasių mokiniai greitai įsitraukė į užduočių maratoną: rungtyniavo, kuris yra ištvermingesnis ir turi daugiau jėgos, skaičiavo pulsą po fizinio krūvio, prisiminė žiedo sandarą ir nurodė jo dalis, šešėlio principu išmatavo stulpo aukštį. Tokia praktinė veikla mokiniams buvo įdomi ir visiems labai patiko.

Informaciją pateikė mokytoja Veronika Kauliuvienė.

Nariai
105
Straipsniai
434
Straipsnių peržiūros
1123971

Prisijungimas

Joomla templates by Joomlashine