Informacija mokiniams ir jų tėvams (globėjams, rūpintojams) dėl ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu.

Papildoma informacija:

 1. Prisijungimo prie Moodle žingsniai.
 2. Pagrindiniai mokymosi nuotoliniame kurse reikalavimai.
 3. Lankomumas, švietimo pagalba mokantis nuotoliniu būdu.
 4. Mokinių pažangos ir pasiekimų vertinimas mokantis nuotoliniu būdu.
 5. Psichologinė pagalba.

Tiek mokytojai, tiek mokiniai dėl virtualios mokymosi aplinkos Moodle klausimų gali kreiptis el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

INFORMACIJA DĖL NEMOKAMO MATINIMO. Mokiniai, gaunantys nemokamą maitinimą, ir jų tėvai apie sauso davinio išdavimą bus informuoti asmeniškai.

Kviečiame susipažinti su informacija pageidaujantiems nuotolinį mokymą organizuoti virtualioje moodle aplinkoje:

 • Mokomosios medžiagos pateikimo galimybės MOODLE
 • Veiklų planavimas MOODLE
 • Veiklos užbaigimo stebėsena MOODLE aplinkoje
 • Teksto redagavimas MOODLE aplinkoje
 • Grįžtamojo ryšio galimybės MOODLE aplinkoje
 • Vaizdo medžiaga MOODLE aplinkoje
 • MOODLE įdiegimas

Prašome peržiūrėti skaidres.

INFORMACIJA DĖL NEMOKAMO MATINIMO. Mokiniai, gaunantys nemokamą maitinimą, ir jų tėvai apie sauso davinio išdavimą bus informuoti asmeniškai.

Tiek mokytojai, tiek mokiniai dėl virtualios mokymosi aplinkos Moodle klausimų gali kreiptis el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..
 

INFORMACIJA DĖL NEMOKAMO MATINIMO: Mokiniai, gaunantys nemokamą maitinimą, ir jų tėvai apie sauso davinio išdavimą bus informuoti asmeniškai.

 
SAVARANKIŠKO MOKYMOSI GALIMYBĖS
Pagrindinis ugdymas

Vidurinis ugdymas

 
 
NAUDINGOS NUORODOS

 

2020-03-06 9j. klasės mokinė Inga Gasiūnaitė dalyvavo ikiprofesiniame veiklinime, įmonėje „Vyrų ir moterų kirpykla“, kur susipažino su moterų kirpėjos profesija. Kirpėjos profesiją įdomiai ir išsamiai pristatė kirpėja Laima Žiubrienė, kuri papasakojo apie šio darbo kasdienybę, darbo priemones, kokiomis savybėmis turi pasižymėti žmogus, norintis tapti plaukų kirpėju. Mokinė turėjo galimybę stebėti plaukų kirpimo procesus. Inga džiaugėsi išvyka į plaukų kirpimo saloną, nes ne tik susipažino su kirpėjos darbo specifika, bet galėjo pabendrauti su nuoširdžiomis kirpyklos darbuotojomis.

Informaciją pateikė geografijos mokytoja Dalia Stirblienė

Siekiant suvaldyti koronaviruso grėsmes, Vyriausybė paskelbė ekstremalią situaciją.
Papildoma informacija:

Kretingos raj. švietimo centre vasario 26 d. vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „2020 Miniatiūra 20x20“ rajoninis etapas. Jame dalyvavo ir Centro suaugusiųjų ir jaunimo mokymo skyriaus 4Gbnt klasės mokinė Agnė Jakimavičiūtė (technologijų mokytoja metodininkė Judita Alšauskienė). Sveikiname Agnę Jakimavičiūtę, olimpiados rajoniniame etape 11-12 kl. grupėje užėmusią 2-ąją vietą ir dėkojame už kruopštumą, kūrybiškumą ir atsakingumą.
10aj klasės mokiniai su matematikos mokytoja J. Gribyte finansinio raštingumo pamoką atliko Zoo prekių ir žūklės reikmenų parduotuvėje. Juos maloniai sutiko parduotuvės savininkė Audra. Dešimtokams buvo pateiktos finansinio raštingumo užduotys - mokiniai turėjo apskaičiuoti kiek kainuoja augintinio išlaikymas, kokią biudžeto dalį jiems reikia skirti per dieną, savaitę ar metus. Taip pat, reikėjo sudaryti žvejo reikmenų krepšelį su 15 % nuolaida. Dešimtokams jau rūpi profesijų pasirinkimas, jie domisi įvairiomis darbo sritimis. Pardavėja papasakojo, kaip pradėjo šį verslą. Akcentavo, kad žmogus turi pasirinkti sau patrauklią profesiją, nes tik tada jis gali nevaržomai tobulėti.
Kretingos rajono savivaldybės administracija, siekdama išsiaiškinti, kokios Rotušės aikštės nori gyventojai, vykdo Kretingos rajono gyventojų nuomonės apklausą. Kviečiame dalyvauti gyventojų apklausoje dėl Rotušės aikštės ateities ir išreikšti savo nuomonę iki 2020-ųjų sausio 22 dienos!
 • Internetinę apklausos anketą galima užpildyti paspaudus šią nuorodą: Apklausa "Kokios Rotušės aikštės reikia Kretingai".
 • Internetu nesinaudojantys rajono gyventojai popierines apklausos anketas galės užpildyti keliose rajono vietose – Kretingos rajono savivaldybės administracijoje, Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje bei visose rajono seniūnijose.
Daugiau informacijos apie Kretingos rajono savivaldybės inicijuojamą apklausą bei atviras diskusijas dėl centrinės miesto aikštės ateities galima rasti: ttps://www.kretinga.lt/node/12443
2019 gruodžio 19 dieną Kretingos rajono švietimo centro 9-os jaunimo klasės mokiniai lankėsi praktinio mokymosi vietoje „Stadiono kavinė“. Mokiniams buvo papasakota apie virėjo profesiją, nuo ko reikia pradėti, jeigu renkiesi virėjo profesiją, kaip yra organizuojamas virtuvės darbas. Mokiniai apžiūrėjo virtuvės išplanavimą ir buvo supažindinti su higienos laikymosi taisyklėmis: švaros palaikymo bei produktų laikymo reikalavimais. Moksleiviai apžiūrėjo virtuvinę įrangą ir jiems buvo papasakota apie jos funkcijas. Mokinius maloniai pasitiko ir išlydėjo MB „Olimpėja“ direktoriaus Arnoldas Beržanskas.
Visą lapkričio mėnesį vyko respublikinis įvairių dalykų konkursas „Olympis“. Šiemet konkurse žinias pasitikrino mokyklos jaunimo klasių mokiniai: devintokai Markas Štombergas, Viktorija Zabitytė, Inga Gasiūnaitė, dešimtokai Marija Sutkevičiūtė, Augustas Rupeika. Mūsų mokiniai dalyvavo matematikos, fizikos, informacinių technologijų ir biologijos konkursuose, pasirinkdami dalyvauti viename, dviejuose, trijuose ar keturiuose konkursuose. Šie konkursai - gana įdomus būdas pasitikrinti savo žinias, išbandyti savo jėgas įvairiose mokslo srityse. Konkursas jau baigėsi, mokinių laukia apdovanojimai pagal pasiektus rezultatus. Medaliais ir I, II, III laipsnio diplomai, padėkos bei dovanėlės atkeliaus į mokyklą vasario mėnesį.

Puslapis 1 iš 15

Nariai
108
Straipsniai
462
Straipsnių peržiūros
1177906

Prisijungimas

Joomla templates by Joomlashine