Lapkričio 14-19 dienomis Kretingos mieste ir rajone vyko suaugusiųjų mokymosi savaitės „Mokymosi spalvos“ renginiai. Į šią gražią iniBaubliaiciatyvą, skatinančią suaugusiuosius dalyvauti mokymosi visą gyvenimą procese, įsitraukė įvairios Kretingos miesto ir rajono įstaigos: Kretingos rajono švietimo centras, Kretingos rajono Grūšlaukės, Jokūbavo Antano Stulginskio ir Baublių mokyklos-daugiafunkciai centrai, Kretingos muziejus, Kretingos rajono kultūros centro Rūdaičių skyrius, lopšeliai-darželiai „Eglutė“ ir „Žilvitis“.
Savaitė džiugino renginių gausa (vyko 17 renginių) ir įvairove. Savaitės renginiuose dalyvavę 449 Kretingos miesto ir rajono suaugusieji turėjo galimybę klausytis įvairių temų psichologinių paskaitų, dalyvauti fizinio aktyvumo, meninio skaitymo popietėse, bendrųjų ir kūrybinių kompetencijų tobulinimo edukaciniuose, praktiniuose užsiėmimuose-kūrybinėse dirbtuvėse, muzikos/dailės terapijoje, ekskursijoje, intelektualiniame žaidime, meninės raiškos projekte-festivalyje, bei konferencijoje.
Dėkojame suaugusiųjų savaitės organizatoriams ir renginių vedėjams už nuoširdų darbą skatinant rajono suaugusiuosius nesustoti ir kasdien eiti naujų ieškojimų ir atradimų keliu.
Anzela

Skaityti daugiau: Suaugusiųjų mokymosi savaitės „Mokymosi spalvos“ atgarsiai

2016 m. lapkričio mėn. 17 d. įvyko festivalis
„Mylėti meną savyje...“. 
Festivalis praėjo sklandžiai, susirinko daug žmonių
iš Kretingos ir viso rajono, Palangos, Šventosios.
Į šio projekto-festivalio programą įsiliejo ir klebonas Karolis Petravičius.
Pasibaigus šiai gražiai edukacijai žmonės nenoriai skirstėsi namo.
 

Skaityti daugiau: Festivalis „Mylėti meną savyje...“

Skaidrė1

2016 metų lapkričio 14–20 dienos – suaugusiųjų mokymosi savaitė „Mokymosi spalvos“. Kviečiame aktyviai įsitraukti į šios savaitės renginius. Kretingos rajono suaugusiųjų mokymosi savaitės renginių planą rasite ČIA.

Skaidrė2

2016 10 17 kvietimas

Puslapis 2 iš 2

Nariai
108
Straipsniai
470
Straipsnių peržiūros
1239226

Prisijungimas

Joomla templates by Joomlashine