2021 m. balandžio 14 d. Salantų gimnazijos mokytojai dalyvavo paskaitoje „Atjautos vieta gyvenime", kurią vedė psichologė Sonata Vizgaudienė. Šiuo emociškai nelengvu metu svarbu nepamiršti, visų pirma, atjautos sau, kad galėtume kuo geriau suprasti ir mus supančius žmonės. Su mokytojais dalinomės įžvalgomis atjautos tema bei praktikavome meditacijas, skatinančias pajausti save, padedančias save stiprinti.

Kovo 29 dieną Kretingos rajono švietimo centro pedagoginės psichologinės pagalbos skyriaus psichologė Vika Gridiajeva turėjo nuotolinį susitikimą su Marijono Daujoto progimnazijos 5-8 klasių tėvais apie paauglių ir tėvų santykius, bei kylančius iššūkius.

Šiandien įvyko Kretingos rajono švietimo centro pedagoginės psichologinės pagalbos skyriaus psichologės Vikos Gridiajevos susitikimas su lopšelio darželio Žilvitis bendruomene, tema "Aš kaktusas ar orchidėja: mano santykis su stresu?"
Susitikimo metu diskutavome apie asmeninius santykius su stresu, į kokias streso įveikas kiekvienas esame linkęs, bei gilinome žinias apie tai, kaip ugdyti savo psichologinį atsparumą.

Šiandien vyko pradinių klasių mokytojams skirtas seminaras apie mokytojo įvaizdį ir bendravimą virtualioje erdvėje. Seminaro metu Kretingos r. švietimo centro pedagoginės psichologinės pagalbos skyriaus psichologė Vika Gridiajeva kvietė pedagogus diskutuoti apie tai, koks mokytojo įvaizdis yra šiandien? Ar mes jį kuriame patys? Koks įvaizdis yra siekiamybė? Taip dalyviai kėlė klausimus apie bendravimo iššūkius, bei kaip juos įveikti.

2021-02-10 vyko Kretingos raj. Švietimo centro psichologės Vikor Gridiajevos nuotolinis susitikimas su L.D. Žilvitis bendruomene, kuriame dalyviai kalbėjo apie 2020m. adaptacijos iššūkius ir galimybes.

2021-01-28 Kretingos raj. švietimo centro pedagoginės psichologinės pagalbos skyriaus psichologė Vika Gridiajeva kvietė Kretingos lopšelio darželio „Žilvitis“ tėvelius į virtualų susitikimą, kurio tema „3 metų krizė: iššūkiai ir galimybės“. Susitikimo metu tėveliai turėjo galimybę užduoti rūpimus klausimus susijusius su 2-4 metų elgesio ir emociniais iššūkiais, gauti įžvalgų apie tai, kaip su jais tvarkytis.

Šiandien mūsų skyriaus psichologė Vika Gridiajeva kvietė lopšelio-darželio Ąžuoliukas darbuotojus, dirbančius su lopšelio grupės vaikais, į virtualų susitikimą "Adaptacija tėvų ir pedagogų akimis". Šiame susitikime psichologė pristatė darželyje atliktą tyrimą apie naujų vaikų adaptaciją, kaip ją supranta, ir kaip jam ruošiasi tėveliai, su kokiais iššūkiais tenka susidurti, ir kaip jie bando juos spręsti.

Vakar (01.19) mūsų skyriaus psichologė Vika Gridiajeva turėjo virtualų susitikimai su mokyklinio amžiaus vaikais. Kvietėme vaikus mokytis ir patirti socialinį emocinį intelektą. Vaikai dalijosi savo įžvalgomis, turėjo galimybę suprasti, kad kiekvienoje situacijoje, skirtingi žmonės gali jaustis skirtingus jausmus, matyti viską savaip. Ačiū dalyviams už aktyvų dalyvavimą

Puslapis 1 iš 3

Joomla templates by Joomlashine